گروه صنعتی مدرن

تولید کننده درب و پنجره upvc

نکات مهم در ساخت حساب کاربری لینکدین

در این بخش سؤال اصلی این است که لینکد‌ین برای شما ابزاری برای استخدام شدن است یا یک شبکه‌ی ارتباطی.

اگر به دنبال شغل هستید این قسمت در پیدا کردن شغل ایده آلتان بسیار مفید خواهد بود. شغل ایده آل خود و پیش نیاز های آن را در نظر بگیرید و آن را در پروفایل خود بنویسید. برای دسترسی راحت در موتور های جستجو از اصطلاحات معمول استفاده کنید و بسیار دقیق باشید.

در لینکدین پس از ارتباط با افراد از آن ها خواسته می شود که مهارت های شما را تایید کنند. آنها مهارت ها ی شما را مطالعه می کنند و از میان آنها موارد مورد نظر را تایید می کنند.

مهارت های خود را به عنوان کلمات کلیدی در نظر بگیرید که شما را در پیدا شدن سریع تر در جسنجو کمک می نماید.  شما می توانید نحوه ی نمایش آنها را مدیریت کنید اما لینکدین بر اساس تعداد تاییدیه ها مهارت هایتان را مرتب می کند. در صورتی که می خواستید مهارت خاصی بالاتر نمایش داده شود از مخاطیان در خواست کنید تا آن ها را تایید نمایند.

تحصیلات یا  Education

در صورتی که به دنبال اولین سابقه ی کاری خود هستید این بخش در رزومه ی شما بسیار مهم می باشد.

اطلاعات تحصیلی و مدارتان را ارائه دهید. در غیر این صورت اگر چند سال  سابقه ی کار دارید تجربه ی شما مهم تر است. اما عنوان و نوع مدرک خود را دکر کنید.

علایق یا  Interests

هیچ وقت در این قسمت سرگرمی های و تفریحات اوغات فراغت خود را ننویسید. این کار بسیار غیر حرفه ای و برای کاربران خسته کننده می باشد.  علایق حرفه ای تان را ذکر کنید, به طور مثال تخصص هایتان و یا دوره هایی را که گذرانده اید را بنویسید.

نکته مهم :

همواره زندگی حرفه ایتان را از زندگی خانوادگی تفکیک کنید.

ایجاد شبکه ارتباطی و برقراری ارتباط با کاربران

برای این کار می توانید دعوت خودکار لینکدین را فعال نمایید در این صورت به لینکدین این دسترسی را داده اید که خود به صورت خودکار مخاطبان شما را دعوت نماید.

اما ضعف این سیستم این است که حتما افرادی هستند که شما مایل به برقراری رابطه ی حرفه ای با ان افراد نیستید در این صورت به صورت دستی با مخاطبانتان ارتباط برقرار کنید.

همچنین می توانید از امکان جستجو لینکدین استفاده نمایید. پس از برقراری چند ارتباط لینکدین افرادی را که شاید بشناسید را به صورت هوشمند به شما معرفی می کند.

برای برقراری ارتباط بعد از پیدا کردن فرد مورد نظر یک پیغام شخصی برای آن ارسال کنید نه از پیغام هایی که خود لینکدین ارسال می کند.

نکته مهم :

با همکاران قدیمی و فعلیتان، همکلاسی‌ها ی قدیمی و یا دوستانی که می‌خواهید با آنها در یک رابطه حرفه‌ای باشید رابطه برقرار کنید، ولی هیچ وقت با کسانی که نمی‌شناسید ارتباط برقرار نکنید!

توصیه‌ها یاRecommendations  

این بخش نشان می دهد که کاربران دیگر کار شما را مورد ارزیابی قرر داده اند بنابر این اگر به دنبال شغل هستید، از افرادی که قبلا با آن ها کار کرده اید بخواهید تا برای شما توصیه نامه ای بنویسند تا چند توصیه‌نامه در پروفایلتان داشته باشید.

اطلاعات تماس یا  Contact details

اگر می‌خواهید با صاحبان مشاغل ارتباط برقرار کنید و آن ها در صورت نیاز با شما تماس برقرار کنند، باید اطلاعات لازم خود را به آنها بدهید. برای امنیت اطلاعات و جلوگیری از مزاحمت‌های احتمالی، تنظیمات بخش امنیت را بازبینی کنید و از اینکه تنها راه ارتباط آن ها با شما از طریق لینکد‌ین باشد اطمینان حاصل کنید.


برچسب ها : <-TagName-> ,

موضوع :
امتیاز بدهید : 1 2 3 4 5 6 | امتیاز : 4
+ نوشته شده در سه شنبه 13 بهمن 1395ساعت 15:25 توسط Hani | | بازدید : 370